Deportivo-Fuenlabrada maçı corona virüsü nedeniyle ertelendi!.

İspanya 2. Ligi’nde sezonun son haftasında bu akşam oynanması gereken Deportivo La Coruna-Fuenlabrada karşılaşması, Fuenlabrada’lı 7 futbolcunun corona virüsü testinin pozitif çıkmasından dolayı ertelendi.

İspanya 2. Ligi’nde sezonun son haftasında bu akşam oynanması gereken Deportivo La Coruna-Fuenlabrada karşılaşması, corona virüsü nedeniyle ertelendi.

Emre Çolak’ın formasını giydiği Deportivo ile Fuenlabrada takımları, TSİ 22.00’de başlaması öngörülen maç için stadyuma gelirken, burada futbolculara yapılan Covid-19 testinde Fuenlabrada’dan 7 kişide pozitif sonucunun çıktığı bildirildi.

La Liga, İspanya Futbol Federasyonu ve Spor Yüksek Konseyi yetkilileri yaptıkları toplantının ardından, Fuenlabrada’dan 7 futbolcuda Covid-19 tespit edilmesinden dolayı karşılaşmanın ertelendiğini duyurdu.

Yapılan yazılı açıklamada, bu karşılaşma dışındaki 2. ligde sezonun son haftasının tüm maçlarının oynanacağı kaydedildi.

Madrid kentinin takımı olan Fuenlabrada’da futbolcuların sağlık koşullarının düzelmesinin ardından karşılaşmanın oynanacağı belirtildi.

Ligde son haftası öncesinde 48 puanla düşme hattının olduğu 19. sırada yer alan Deportivo’nun 3. lige düşmemesi için mutlak galip gelmesi ve iki rakibinin puan kaybetmesi gerekiyordu.

Kaynak: fotomac.com.tr

İlgili haberler: https://rengahenk.net/spor/

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.