DÜŞÜNCELERİM

Bu kısımda işimde ileride olmak istediğim kişi, hangi alanlara yönelmek istediğim, aynı zamanda gelecekteki hayallerim ve isteklerim doğrultusunda düşüncelerimi sizinle paylaşacağım. Aynı zamanda kendimi geliştirmek için yaptığım faliyetler, okuduğum kitaplar ve filmler hakkında da düşüncelerimi bu yazıda belirteceğim.

Olmak İstediğim Kişi

Ben ileride kendime aynada baktığım zaman ne istediğini bilen, mesleğinde istediği başarıyı elde edebilmiş, kendine güveni tam olan bir insan olmak istemekteyim. Kişilik olarak hep kendini seven, kendine güvenen bir insan olduğum için ileride de mesleğimde istediğim konuma gelirsem işte o zaman hayattaki amacıma ulaşmış bulunacağım. Bu doğrultuda kendime şimdi de olduğu gibi her zaman güvenip, işimde hep daha iyi olmaya çalışıp, istediğim konuma gelebilmek için her zaman çalışacağım.

İnternet ve Sanal Dünya Alanlarında Yönelmek İstediğim Kısım

Siber dünya, internet ve bilgisayar(donanım, yazılım) konuları her zaman dikkatimi çekmiştir. Ben lise çağlarındayken hobi olarak yaptığım araştırmalar sayesinde bilişim güvenliği alanına yönelmeden önce belli bir bilgim bulunmaktaydı ancak deneyimsizdim. Şimdi ise mesleğimin bu alanda ya da bilgisayar alanında olmasını istediğim için araştırmalar yapmakta ve deneyimler kazanmaya çalışmaktayım. İleride tam olarak hangi alana yönelmek istediğimi şu an için netleştirememiş olsam da yazılım kısmına ve siber alana olan ilgim sayesinde bu iki alana yönelmeyi düşünmekteyim.